Skip to content
Flash SALE - 30% on all beds. SEE

Customised coffee tables

Explore the possibilities for modifying your coffe tables at berke.+
and fill in the form to request a quote.

Customised products take part in the action Flash SALE - 30% on all beds.
Oak Coffee Table Kou | 45 customize
Oak Coffee Table Kou | 60 customize
Oak Coffee Table Kou | 75 customize
Oak Coffee Table Moo No. 1 customize
Oak Bench Bubo No. 1 customize
Oak Bench Bubo No. 2 customize

Stoliki kawowe na wymiar

Dopasuj Stolik kawowy do swoich potrzeb. Wymierz praktyczne meble na zamówienie do salonu. Stolik Kawowy na wymiar wykonany z litego drewna to eleganckie uzupełnienie przestrzeni.

Wnętrze salonu w harmonii z naturą

Poczuj elegancję w swoim salonie. Stoliki kawowe berke sprostają najwyższym oczekiwaniom. Wykonywane ręcznie stoliki kawowe berke są nie tylko wytrzymałe, ale także zachwycają wyglądem.

Praktyczny i wytrzymały model stolika kawowego z blatem z drewna pasuje do wnętrz w stylu industrialnym i minimalistycznym. Idealnie sprawdzi się też jako mebel w salonie japandi.

Przestrzeń uzupełniona stolikiem kawowym na zamówienie zyska na klasie i elegancji.

Stolik kawowy na wymiar - jego wykończenie a trwałość

W berke dbamy o każdy detal. Dla Ciebie stworzymy wymarzony stolik kawowy na wymiar. Dopasuj wybarwienie drewna do foteli w salonie, dobierz odpowiednie wybarwienie drewna mebla na wymiar, a projekt wnętrza zyska dodatkowy element podkreślający jego indywidualny styl.

Meble na wymiar do Twojego wnętrza

Wybierz produkt z kolekcji stolików kawowych, dostosuj wymiar wysokości, głębokości i szerokości mebla. Wybierz ulubiony odcień drewna - pamiętaj, że zarówno blat jak i nóżki mogą zostać dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Ciesz się wysokiej jakości blatem, który posłuży lata.

Stolik kawowy - możliwe konfiguracje

Dla każdego modelu stolika kawowego przewidziane jest wiele modyfikacji, których połączenie to praktyczne rozwiązanie dla każdego wnętrza. Wszystkie produkty berke zostały stworzone tak, aby aspekty praktyczny i estetyczny grały najważniejszą rolę przy tworzeniu mebli. Każdy produkt berke może zostać zmodyfikowany na Twoje zamówienie.